adidas buty do biegania EQ21 Run kolor szary

Sprawdź produkt: adidas buty do biegania EQ21 Run kolor szary – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBM0KL_90X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu adidas buty do biegania EQ21 Run kolor szary:

– Produkt pochodzi z linii produktów Adidas End Plastic Waste, które wykonane są z materiałów z recyklingu.- Lekka, siateczkowa cholewka utrzymuje odpowiedni poziom przewiewności i oddychalności.- Specjalna wyściółka Geofit wokół kołnierza cholewki zapewnia wygodne dopasowanie w kostce i jej stabilizację.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- Podeszwa środkowa Bounce jest lekka i elastyczna, co zapewnia wysoki poziom amortyzacji podczas aktywności.- Gumowa, żłobiona podeszwa zewnętrzna jest trwała i dba o dobrą przyczepność.- Gramatura produktu: 315 g.- Długość wkładki wynosi: 26 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 41 1/3.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep