adidas buty do biegania kolor granatowy

Sprawdź produkt: adidas buty do biegania kolor granatowy – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBD2IZ_59X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu adidas buty do biegania kolor granatowy:

– Produkt pochodzi z linii produktów Adidas End Plastic Waste, które wykonane są z materiałów z recyklingu.- Cholewka wykonana z oddychającej siateczki o różnych gęstościach i różnej rozciągliwości. Strategiczne rozmieszczenie gęstszej siateczki zapewnia wsparcie przy ruchach bocznych, natomiast rzadsza i bardziej elastyczna siateczka pozwala na optymalną mobilność w obszarach, które tego wymagają.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- Specjalna wyściółka Geofit wokół kołnierza cholewki zapewnia wygodne dopasowanie w kostce i jej stabilizację.- Zgrzewane elementy umiejscowione na cholewce dodatkowo usztywniają i stabilizują stopę.- Podeszwa środkowa Bounce jest lekka i elastyczna, co zapewnia wysoki poziom amortyzacji podczas aktywności.- Gumowa, żłobiona podeszwa zewnętrzna jest trwała i dba o dobrą przyczepność.- Gramatura produktu: 268 g.- Długość wkładki wynosi: 27 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 42 2/3.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep