adidas buty Response Super 2.0 GY8604 kolor różowy

Sprawdź produkt: adidas buty Response Super 2.0 GY8604 kolor różowy – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: PPYY-OBD1DJ_34X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu adidas buty Response Super 2.0 GY8604 kolor różowy:

– Podeszwa środkowa wykonana z pianki Response Foam. Wykorzystuje technologię dwustrefową, dzięki czemu zapewnia dynamiczną amortyzację podczas każdego kroku, co pozwoli na dłuższy bieg. Innowacyjna pianka o niezwykle lekkiej wadze, dużej sprężystości i niezstąpionej miękkości pozwala odnieść wrażenie elastycznego, pewnego biegu. Zewnętrzną część podeszwy pokrywa warstwą gumy o zwiększonej odporności na przetarcie i dużej przyczepności do nawierzchni.- Rewolucyjna pianka boost™, z unikalnymi kapsułkami zbierającymi i oddającymi energię za każdym razem, kiedy stopa ma kontakt z podłożem.- Okrągły, miękki nosek.- Usztywniony zapiętek.- Gumowa podeszwa.- Sznurowany model.- Tekstylne wnętrze.- Długość wkładki wynosi: 22 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 36.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep