adidas by Stella McCartney buty do biegania UltraBoost 21 GX8164

Sprawdź produkt: adidas by Stella McCartney buty do biegania UltraBoost 21 GX8164 – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: PPYY-OBD1YZ_MLC Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu adidas by Stella McCartney buty do biegania UltraBoost 21 GX8164:

– Produkt adidas Primegreen, wykonany z wysokiej jakości materiałów pochodzących z recyklingu. Wykorzystanie surowców z recyklingu pozwala na ograniczenie produkcji nowego poliestru, dzięki czemu marka wspiera ochronę środowiska i daje możliwość odpowiedzialnego wyboru.- Dwustrefowa konstrukcja podeszwy środkowej Boost zwraca energię włożoną w ruch i tym samym wspiera mięśnie, co pozwala na dłuższą aktywność. Dodatkowo technologia ta doskonale amortyzuje stopę, pozwalając na jej optymalną adaptację na nierównych nawierzchniach.- Lekka, siateczkowa cholewka utrzymuje odpowiedni poziom przewiewności i oddychalności.- Specjalna, wzmacniająca konstrukcja umiejscowiona na cholewce zapewnia dodatkowe wsparcie i stabilizację.- Wytrzymała, żłobiona podeszwa zewnętrzna zapewnia wysoką przyczepność do podłoża.- Usztywniony zapiętek stabilizuje piętę i utrzymuje stopę w bucie, tak aby nie wysuwała się podczas ruchu.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- Długość wkładki wynosi: 25 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 39 1/3.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep