adidas Performance buty do biegania Supernova GX2907 kolor zielony

Sprawdź produkt: adidas Performance buty do biegania Supernova GX2907 kolor zielony – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: PPYY-OBM1DD_07X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu adidas Performance buty do biegania Supernova GX2907 kolor zielony:

– Primeblue to wysokiej jakości materiał pochodzący z recyklingu, powstały częściowo z Parley Ocean Plastic – tworzywa z plastikowych odpadów zebranych z odległych wysp, plaż, przybrzeżnych miejscowości i linii brzegowych, aby zapobiegać zanieczyszczeniu oceanów.- Technologia Climacool zawarta w cholewce odprowadza wilgoć z wnętrza buta na zewnątrz, a jednocześnie przepuszcza powietrze do środka, zapewniając optymalną wentylację.- Lekka, siateczkowa cholewka utrzymuje odpowiedni poziom przewiewności i oddychalności.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- Tekstylne wnętrze jest komfortowe dla stopy i ułatwia utrzymanie obuwia w czystości.- Podeszwa środkowa Bounce jest lekka i elastyczna, co zapewnia wysoki poziom amortyzacji podczas aktywności.- Dwustrefowa konstrukcja podeszwy środkowej Boost zwraca energię włożoną w ruch i tym samym wspiera mięśnie, co pozwala na dłuższą aktywność. Dodatkowo technologia ta doskonale amortyzuje stopę, pozwalając na jej optymalną adaptację na nierównych nawierzchniach.- Gumowa, żłobiona podeszwa zewnętrzna jest trwała i dba o dobrą przyczepność.- Wysokość dropu: 10 mm.- Gramatura produktu: 317 g.- Długość wkładki wynosi: 26 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 41 1/3.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep