Adidas Performance buty do biegania Web Boost kolor biały

Sprawdź produkt: Adidas Performance buty do biegania Web Boost kolor biały – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBM197_00X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Adidas Performance buty do biegania Web Boost kolor biały:

– Produkt pochodzi z linii produktów Adidas End Plastic Waste, które wykonane są z materiałów z recyklingu.- Strategicznie rozmieszczone perforacje zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.- Cholewka wykonana z połączenia oddychającego materiału tekstylnego i syntetycznego.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- Tekstylne wnętrze jest komfortowe dla stopy i ułatwia utrzymanie obuwia w czystości.- Dwustrefowa konstrukcja podeszwy środkowej Boost zwraca energię włożoną w ruch i tym samym wspiera mięśnie, co pozwala na dłuższą aktywność. Dodatkowo technologia ta doskonale amortyzuje stopę, pozwalając na jej optymalną adaptację na nierównych nawierzchniach.- Podeszwa środkowa, pokryta warstwą gumy 3D Stretchweb, maksymalizuje zwrot energii włożonej w ruch.- Gumowa, żłobiona podeszwa zewnętrzna jest trwała i dba o dobrą przyczepność.- Elementy odblaskowe zwiększają widoczność i bezpieczeństwo po zmroku.- Gramatura produktu: 367 g.- Długość wkładki wynosi: 26 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 41 1/3.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep