adidas Performance buty do biegania X9000L3 kolor czarny

Sprawdź produkt: adidas Performance buty do biegania X9000L3 kolor czarny – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBU00K_99X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu adidas Performance buty do biegania X9000L3 kolor czarny:

– Produkt pochodzi z linii produktów Adidas End Plastic Waste, które wykonane są z materiałów z recyklingu.- Lekka, siateczkowa cholewka utrzymuje odpowiedni poziom przewiewności i oddychalności.- Stabilizujący i utrzymujący piętę pod kontrolą zewnętrzny zapiętek z TPU.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- Dwustrefowa konstrukcja podeszwy środkowej Boost zwraca energię włożoną w ruch i tym samym wspiera mięśnie, co pozwala na dłuższą aktywność. Dodatkowo technologia ta doskonale amortyzuje stopę, pozwalając na jej optymalną adaptację na nierównych nawierzchniach.- Podeszwa środkowa Bounce jest lekka i elastyczna, co zapewnia wysoki poziom amortyzacji podczas aktywności.- Zaprojektowany na nowo system stabilizacji LEP TORSION (Linear Energy Push) ze sztywniejszego, wzmocnionego materiału, zmniejsza elastyczność przedniej części podeszwy, w zamian podnosząc jej sprężystość.- Gumowa podeszwa zewnętrzna jest niezwykle wytrzymała i odporna na uszkodzenia.- Gramatura produktu: 351 g.- Długość wkładki wynosi: 26 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 41 1/3.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep