Adidas Performance buty do biegania X9000L4 kolor czarny

Sprawdź produkt: Adidas Performance buty do biegania X9000L4 kolor czarny – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBD2IF_99X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Adidas Performance buty do biegania X9000L4 kolor czarny:

– Materiał, z którego został wykonany ten model, posiada właściwości wodoodporne.- Produkt pochodzi z linii produktów Adidas End Plastic Waste, które wykonane są z materiałów z recyklingu.- Rozwiązanie COLD.RDY wykorzystuje zaawansowane technologicznie materiały, które nie przepuszczają zimna i pomagają zachować ciepło nawet w mroźnych, zimowych warunkach.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- Tekstylne wnętrze jest komfortowe dla stopy i ułatwia utrzymanie obuwia w czystości.- Dwustrefowa konstrukcja podeszwy środkowej Boost zwraca energię włożoną w ruch i tym samym wspiera mięśnie, co pozwala na dłuższą aktywność. Dodatkowo technologia ta doskonale amortyzuje stopę, pozwalając na jej optymalną adaptację na nierównych nawierzchniach.- Gumowa, żłobiona podeszwa zewnętrzna jest trwała i dba o dobrą przyczepność.- Gramatura produktu: 336 g.- Długość wkładki wynosi: 24,5 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 38.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep