adidas Performance buty X9000L4 GY6051 kolor różowy

Sprawdź produkt: adidas Performance buty X9000L4 GY6051 kolor różowy – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: PPYY-OBD1LC_30X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu adidas Performance buty X9000L4 GY6051 kolor różowy:

– Model z formowaną podeszwą środkową Jetboost, która amortyzując, zwraca energię i wspiera komfort użytkowania.- Technologia Adiwear to zastosowana w podeszwie zewnętrznej trwała i odporna guma. Ochrania obszary szczególnie narażone na ścieranie.- Produkt wykonany z Primegreen, linii wysokiej jakości materiałów pochodzących z recyklingu.- Okrągły, miękki nosek.- Mocno usztywniony zapiętek.- Gumowa podeszwa.- Tekstylne wnętrze.- Sznurowany model.- Długość wkładki wynosi: 24 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 38.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep