adidas TERREX buty Agravic Flow 2.0 kolor szary

Sprawdź produkt: adidas TERREX buty Agravic Flow 2.0 kolor szary – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBM11B_09X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu adidas TERREX buty Agravic Flow 2.0 kolor szary:

– Primeblue to wysokiej jakości materiał pochodzący z recyklingu, powstały częściowo z Parley Ocean Plastic – tworzywa z plastikowych odpadów zebranych z odległych wysp, plaż, przybrzeżnych miejscowości i linii brzegowych, aby zapobiegać zanieczyszczeniu oceanów.- Strategicznie rozmieszczone perforacje zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.- Zgrzewane elementy umiejscowione na cholewce dodatkowo usztywniają i stabilizują stopę.- Umieszczone na języku perforacje zwiększają cyrkulację powietrza.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- Podeszwa środkowa wykonana z ultralekkiej, dobrze amortyzującej stopę pianki Lightstrike EVA.- Rozwiązanie Pro-Moderator w obrębie podeszwy środkowej usztywnia boczną część stopy i minimalizuje jej nadmierną rotację do wewnątrz, a także gwarantuje lepszą kontrolę ruchów.- Podeszwa zewnętrzna została wykonana z niezwykle trwałej gumy Continental™, która dzięki swoim właściwościom zapewnia doskonałą przyczepność zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Jej specjalnie żłobiony bieżnik dodatkowo zwiększa stabilność i trakcję na różnych podłożach.- Gramatura produktu: 315 g.- Długość wkładki wynosi: 27 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 43 1/3.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep