adidas TERREX buty Agravic Flow 2

599.99 

Sprawdź produkt: adidas TERREX buty Agravic Flow 2 – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBD204_95X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu adidas TERREX buty Agravic Flow 2:

– Produkt pochodzi z linii produktów Adidas End Plastic Waste, które wykonane są z materiałów z recyklingu.- Primeblue to wysokiej jakości materiał pochodzący z recyklingu, powstały częściowo z Parley Ocean Plastic – tworzywa z plastikowych odpadów zebranych z odległych wysp, plaż, przybrzeżnych miejscowości i linii brzegowych, aby zapobiegać zanieczyszczeniu oceanów.- Lekka, siateczkowa cholewka, wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu, utrzymuje odpowiedni poziom przewiewności i oddychalności.- Umieszczone na języku perforacje zwiększają cyrkulację powietrza.- Płaskie sznurowadła eliminują punkty nacisku na podbicie stopy, dzięki czemu zapewniają dobre dopasowanie oraz komfort noszenia.- Rozwiązanie Pro-Moderator w obrębie podeszwy środkowej usztywnia boczną część stopy i minimalizuje jej nadmierną rotację do wewnątrz, a także gwarantuje lepszą kontrolę ruchów.- Podeszwa środkowa wykonana z ultralekkiej, dobrze amortyzującej stopę pianki Lightstrike EVA.- Podeszwa zewnętrzna została wykonana z niezwykle trwałej gumy Continental™, która dzięki swoim właściwościom zapewnia doskonałą przyczepność zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Jej specjalnie żłobiony bieżnik dodatkowo zwiększa stabilność i trakcję na różnych podłożach.- Gramatura produktu: 275 g.- Długość wkładki wynosi: 24 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 37 1/3.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep