Adidas TERREX buty Eastrail 2 męskie kolor niebieski

Sprawdź produkt: Adidas TERREX buty Eastrail 2 męskie kolor niebieski – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: PPYX-OBM0KB_95X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Adidas TERREX buty Eastrail 2 męskie kolor niebieski:

– Produkt pochodzi z linii produktów Adidas End Plastic Waste, które wykonane są z materiałów z recyklingu.- System TRAXION polega na zastosowaniu specjalnie ukształtowanych wypustek w podeszwie buta, zapewniających wysoką przyczepność do podłoża, co chroni przed poślizgiem we wszystkich kierunkach oraz poprawia zwrotność i szybkość ruchu.- Cholewka wykonana z połączenia oddychającego materiału tekstylnego i syntetycznego.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- Pętelka z tyłu ułatwia wsunięcie buta na stopę oraz pomaga w jego ściąganiu.- Długość wkładki wynosi: 27 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 42.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep