adidas TERREX Buty FZ3256 damskie kolor pomarańczowy

Sprawdź produkt: adidas TERREX Buty FZ3256 damskie kolor pomarańczowy – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BY8-OBD1U4_24X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu adidas TERREX Buty FZ3256 damskie kolor pomarańczowy:

– Podeszwa z gumy Continental™ dającej doskonałą przyczepność i doskonale radząca sobie w różnych warunkach atmosferycznych. – Produkt wykonany z użyciem elementów, pochodzących z recyklingu. – Dual Density to połączenie gum o różnych gęstościach, które charakteryzuje się niezwykle wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie. – Okrągły, usztywniony nosek. – Usztywniony zapiętek. – Żłobiona podeszwa. – Sznurowany model. – Tekstylne wnętrze. – Długość wkładki wynosi: 23,5 cm. – Wymiary podane dla rozmiaru: 38.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep