Buffalo workery aspha com2 damskie kolor czarny na platformie

Sprawdź produkt: Buffalo workery aspha com2 damskie kolor czarny na platformie – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 99KK-OBD0BR_99X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Buffalo workery aspha com2 damskie kolor czarny na platformie:

– Model oznaczony znakiem PETA-Approved Vegan, które gwarantuje, że produkt jest w całości wegański.- Technologia Memory Foam, to miękka i innowacyjna wkładka, która idealnie dopasowuje się do ciała.- Okrągły, usztywniony nosek.- Mocno usztywniony zapiętek.- Sznurowany model.- Wyjmowana, tekstylna wkładka.- Komfortowe wnętrze.- Model na platformie.- Gumowa podeszwa.- Wysokość platformy: 5 cm.- Długość wkładki wynosi: 23 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 37.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep