Calvin Klein Jeans klapki skórzane YW0YW00562.ACF damskie kolor beżowy na platformie

Sprawdź produkt: Calvin Klein Jeans klapki skórzane YW0YW00562.ACF damskie kolor beżowy na platformie – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: PPYY-KLD0BD_08X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Calvin Klein Jeans klapki skórzane YW0YW00562.ACF damskie kolor beżowy na platformie:

– Model wyprodukowany zgodnie z założeniami organu Leather Working Group, który wydaje garbarniom certyfikaty na drodze rygorystycznych audytów. Celem tych działań jest ograniczenie zużycia energii i wody potrzebnej do garbowania skóry, a także wyeliminowanie zanieczyszczenia ściekami.- Model z nadrukiem.- Gumowa podeszwa.- Model na platformie.- Komfortowe wnętrze.- Wysokość platformy: 6 cm.- Długość wkładki wynosi: 23 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 37.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep