Calvin Klein Jeans sneakersy skórzane Classic Cupsole Laceup Mid kolor biały

Sprawdź produkt: Calvin Klein Jeans sneakersy skórzane Classic Cupsole Laceup Mid kolor biały – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBD11U_00X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Calvin Klein Jeans sneakersy skórzane Classic Cupsole Laceup Mid kolor biały:

– Model wyprodukowany zgodnie z założeniami organu Leather Working Group, który wydaje garbarniom certyfikaty na drodze rygorystycznych audytów. Celem tych działań jest ograniczenie zużycia energii i wody potrzebnej do garbowania skóry, a także wyeliminowanie zanieczyszczenia ściekami.- Produkt zawiera materiały z włókien pochodzących z recyklingu.- Okrągły, usztywniony nosek.- Gumowa podeszwa.- Usztywniony zapiętek.- Wyjmowana, tekstylna wkładka.- Komfortowe wnętrze.- Sznurowany model.- Długość wkładki wynosi: 24,5 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 38.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep