Calvin Klein Jeans sneakersy YM0YM00026.02S kolor biały

Sprawdź produkt: Calvin Klein Jeans sneakersy YM0YM00026.02S kolor biały – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: PPYY-OBM0HW_00X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Calvin Klein Jeans sneakersy YM0YM00026.02S kolor biały:

– Ten model został częściowo wykonany z poliestru z recyklingu.- Model wyprodukowany zgodnie z założeniami organu Leather Working Group, który wydaje garbarniom certyfikaty na drodze rygorystycznych audytów. Celem tych działań jest ograniczenie zużycia energii i wody potrzebnej do garbowania skóry, a także wyeliminowanie zanieczyszczenia ściekami.- Okrągły, lekko usztywniony nosek.- Lekko usztywniony zapiętek.- Gumowa podeszwa.- Tekstylna wkładka.- Komfortowe wnętrze.- Sznurowany model.- Długość wkładki wynosi: 26 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 41.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep