CMP Buty zamszowe damskie kolor szary lekko ocieplone

Sprawdź produkt: CMP Buty zamszowe damskie kolor szary lekko ocieplone – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BY8-OBD3E2_09X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu CMP Buty zamszowe damskie kolor szary lekko ocieplone:

– Vibram® to żłobiona syntetyczna podeszwa, która zapewnia dobrą przyczepność do podłoża, doskonałą amortyzację i odporność na ścieranie.- CMP ClimaProtect® to specjalna membrana termoizolacyjna, która zapewnia ochronę przed zimnem, zachowując jednocześnie wysoką oddychalność.- Model odporny na wodę.- Lekko usztywniony nosek.- Okrągły, lekko usztywniony nosek.- Mocno usztywniony zapiętek.- Żłobiona podeszwa.- Komfortowe wnętrze.- Sznurowany model.- Długość wkładki wynosi: 24,5 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 38.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep