Columbia sandały Alava Sanda damskie kolor czarny na platformie

Sprawdź produkt: Columbia sandały Alava Sanda damskie kolor czarny na platformie – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: PPYY-OBD2FY_99X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Columbia sandały Alava Sanda damskie kolor czarny na platformie:

– Tekstylna cholewka sprawia, że model jest niezwykle lekki i łatwy w pielęgnacji.- Ułatwiające zapinanie paski na rzepy, umożliwiają indywidualne dopasowanie.- Podeszwa środkowa oraz wkładka wewnętrzna wykonane zostały z lekkiej, sprężystej pianki EVA, co zapewnia optymalną amortyzację w trakcie aktywności.- Żłobiona wkładka wewnętrzna sprawia, że stopa nie ślizga się we wnętrzu.- Długość wkładki wynosi: 23 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 37.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep