DC tenisówki damskie kolor biały

Sprawdź produkt: DC tenisówki damskie kolor biały – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: PPYY-OBD2OH_MLC Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu DC tenisówki damskie kolor biały:

– Produkt z certyfikatem BLOOM, zawierający materiały pozyskiwane z glonów, które w naturalnym środowisku są odpowiedzialne za pozbywanie się z wody i powietrza zanieczyszczeń.- Wnętrze obuwia wykonane z materiału NatureTex® Ultra, wytworzonego w 100 % z recyklingowanych komponentów poprzemysłowych.- Okrągły, lekko usztywniony nosek.- Lekko usztywniony zapiętek.- Gumowa podeszwa.- Wyciągana wkładka.- Tekstylne wnętrze.- Sznurowany model.- Długość wkładki wynosi: 25 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 39.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep