Emu Australia kapcie Platinum Outback Scuff kolor brązowy

Sprawdź produkt: Emu Australia kapcie Platinum Outback Scuff kolor brązowy – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-KLM082_88X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Emu Australia kapcie Platinum Outback Scuff kolor brązowy:

– Posiada certyfikat Woolmark, przyznawany produktom z naturalnej, czystej wełny, które zostały wyprodukowane w manufakturach spełniających odpowiednie, wysokie standardy.- Waterproof to membrana podnosząca wodoodporność buta i chroniąca przed czynnikami zewnętrznymi zapewniając suchość we wnętrzu buta.- Eco-Tan™ Sheepskin to skóra naturalna garbowana w sposób ekologiczny i przyjazny dla środowiska.- Gładki materiał.- Gumowa podeszwa.- Podeszwa środkowa EVA zapewnia lekkość oraz amortyzację.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep