Emu – Kozaki Stinger Mini Mushroom

739.99 

Sprawdź produkt: Emu – Kozaki Stinger Mini Mushroom – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9B8X-OBD100_84X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Emu – Kozaki Stinger Mini Mushroom:

– Dzięki ociepleniu z wełny owiec australijskich buty przepuszczają 70% powietrza, zapewniając jego doskonałą cyrkulację i eliminując wilgoć. – Posiadają unikalne właściwości zapewniające komfort – ogrzewają stopy zimą i chłodzą je latem. – Podwyższona odporność na wodę. – Cholewka wykonana z naturalnej skóry zamszowej. – Cholewka ozdobiona wyraźnymi przeszyciami. – Lekko usztywniony zapiętek. – Zapewniająca wygodę gruba podeszwa tłoczona we wzór. – Na pięcie naszywka z logo marki. – Długość wkładki dla rozmiaru 39 wynosi 25cm.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep