Gant sztyblety skórzane Janebi damskie kolor czarny na platformie

Sprawdź produkt: Gant sztyblety skórzane Janebi damskie kolor czarny na platformie – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBD0W0_99X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Gant sztyblety skórzane Janebi damskie kolor czarny na platformie:

– Model wyprodukowany zgodnie z założeniami organu Leather Working Group, który wydaje garbarniom certyfikaty na drodze rygorystycznych audytów. Celem tych działań jest ograniczenie zużycia energii i wody potrzebnej do garbowania skóry, a także wyeliminowanie zanieczyszczenia ściekami.- Lekko usztywniony nosek.- Usztywniony zapiętek.- Skórzana wkładka.- Model na platformie.- Gumowa podeszwa.- Wysokość platformy: 4,5 cm.- Długość wkładki wynosi: 23 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 37.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep