Gant workery skórzane Aligrey damskie kolor bordowy na płaskim obcasie

Sprawdź produkt: Gant workery skórzane Aligrey damskie kolor bordowy na płaskim obcasie – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBD0UA_83X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Gant workery skórzane Aligrey damskie kolor bordowy na płaskim obcasie:

– Model wyprodukowany zgodnie z założeniami organu Leather Working Group, który wydaje garbarniom certyfikaty na drodze rygorystycznych audytów. Celem tych działań jest ograniczenie zużycia energii i wody potrzebnej do garbowania skóry, a także wyeliminowanie zanieczyszczenia ściekami.- Okrągły, lekko usztywniony nosek.- Sznurowany model z bocznym zapięciem na suwak.- Usztywniony zapiętek.- W zestawie dodatkowa para sznurówek.- Skórzana wkładka.- Gumowa podeszwa.- Długość wkładki wynosi: 23,5 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 37.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep