Geox botki Dalyla B Abx damskie kolor brązowy na płaskim obcasie ocieplone

Sprawdź produkt: Geox botki Dalyla B Abx damskie kolor brązowy na płaskim obcasie ocieplone – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBD1S6_88X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Geox botki Dalyla B Abx damskie kolor brązowy na płaskim obcasie ocieplone:

– Model wyposażony w technologię Amphibiox®. Specjalna oddychająca i nieprzemakalna membrana chroni zarówno podeszwę, jak i cholewkę, uniemożliwiając wodzie przedostanie się do wnętrza obuwia i jednocześnie gwarantując niezwykłą zdolność przepuszczania powietrza.- System Geox Respira: Posiadają technologię Geox Respira, która dzięki trójwarstwowej podeszwie z systemem oddychających perforacji poprawia wentylację, a dzięki temu pozwala dbać o zdrowie stóp i zapewnia komfort użytkowania obuwia.- Ocieplony model.- Zapięcie na suwak.- Okrągły nosek.- Sznurowany model.- Komfortowe wnętrze.- Gumowa podeszwa.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep