Hunter – Kalosze Womens Original Tall

589.99 

Sprawdź produkt: Hunter – Kalosze Womens Original Tall – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 99KK-OBD128_59X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Hunter – Kalosze Womens Original Tall:

– Do produkcji Hunterów używane są tylko naturalne komponenty. W procesie wulkanizacji dodawany jest specjalny wosk, który w kontakcie z wilgocią, może pojawić się na kaloszach w formie białego lub szaro-niebieskiego nalotu. Nalot można usunąć używając silikonowego preparatu w sprayu firmy Hunter. – Lekko usztywniony nosek.- Okrągły nosek.- Lekko usztywniony kołnierz cholewki.- Antypoślizgowa podeszwa.- Żłobiona podeszwa.- Lekko usztywniony zapiętek.- Tekstylna wkładka.- Ozdobny detal.- Obwód cholewki: 39 cm.- Wysokość cholewki: 37 cm.- Długość wkładki wynosi: 24 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 37.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep