Inuikii śniegowce skórzane Classic kolor brązowy 50202-001

Sprawdź produkt: Inuikii śniegowce skórzane Classic kolor brązowy 50202-001 – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBD3RG_89X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Inuikii śniegowce skórzane Classic kolor brązowy 50202-001:

– BAC-PURE by Smart Innovation. Nietoksyczne, przyjazne środowisku i bezpieczne dla organizmu rozwiązanie kontroli zapachu, gwarantujące świeżość i pomagające w zachowaniu higieny. Przeciwbakteryjna i przeciwgrzybicza ochrona, zapewniona do ponad 100 prań. Nie zawiera srebra i innych metali – substancją aktywną jest chlorek benzalkoniowy. Technologia opatentowana w 147 krajach.- Ocieplony model.- Okrągły, usztywniony nosek.- Gumowa podeszwa.- Usztywniony zapiętek.- Wełniane wnętrze.- Sznurowany model.- Długość wkładki wynosi: 26 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 41.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep