Inuikii Śniegowce skórzane Grape kolor biały 00000-003

Sprawdź produkt: Inuikii Śniegowce skórzane Grape kolor biały 00000-003 – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BY8-OBD1YU_00X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Inuikii Śniegowce skórzane Grape kolor biały 00000-003:

– BAC-PURE by Smart Innovation. Nietoksyczne, przyjazne środowisku i bezpieczne dla organizmu rozwiązanie kontroli zapachu, gwarantujące świeżość i pomagające w zachowaniu higieny. Przeciwbakteryjna i przeciwgrzybicza ochrona, zapewniona do ponad 100 prań. Nie zawiera srebra i innych metali – substancją aktywną jest chlorek benzalkoniowy. Technologia opatentowana w 147 krajach.- Okrągły, usztywniony nosek.- Gumowa podeszwa.- Komfortowe wnętrze.- Model na płaskim obcasie.- Sznurowany model.- Długość wkładki wynosi: 24 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 37.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep