Keen buty Jasper II WP męskie kolor granatowy

Sprawdź produkt: Keen buty Jasper II WP męskie kolor granatowy – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: MBYY-OBM00S_59X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Keen buty Jasper II WP męskie kolor granatowy:

– W modelu wykorzystano skórę naturalną BETTER LEATHER, przyjazną dla środowiska. Skóra ta pochodzi ze zrzeszonych w LWG garbarni produkujących skóry w sposób zrównoważony.- Odporna na wodę, oddychająca membrana KEEN.DRY zapewnia komfort i ochronę przed wilgocią. Membrana nie przepuszcza wody z zewnątrz, a jednocześnie pozwala aby wilgoć ze środka przedostawała się na zewnątrz buta, pozostawiając stopę suchą.- System sznurowania wzorowany na butach wspinaczkowych, w którym sznurówki sięgają aż do palców, pozwala na idealne dopasowanie obuwia do stopy.- Tekstylne wnętrze jest komfortowe dla stopy i ułatwia utrzymanie obuwia w czystości.- Wyjmowana, piankowa wkładka amortyzuje stopę i zapewnia komfort.- Bazująca na naturalnych probiotykach powłoka Eco Anti-Odor blokuje rozwój mikrobów tworzących nieprzyjemne zapachy.- Podeszwa środkowa wykonana z lekkiej, sprężystej pianki EVA stworzonej z tworzywa sztucznego, zapewnia optymalną amortyzację w trakcie aktywności.- Innowacyjny materiał podeszwy LUFTCELL jest bezrozpuszczalnikowy i zmniejsza wykorzystanie poliuretanów.- Gumowa podeszwa KEEN.ALL.TERRAIN zapewnia wysoką przyczepność i maksymalną stabilność na wielu typach powierzchni.- Niebrudzący, specjalnie żłobiony bieżnik wykonany w technologii NON-MARKING.- Długość wkładki wynosi: 26,5 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 41.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep