Levi’s Workery skórzane damskie kolor czarny na platformie

Sprawdź produkt: Levi’s Workery skórzane damskie kolor czarny na platformie – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BY8-OBD1OG_99X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Levi’s Workery skórzane damskie kolor czarny na platformie:

Informujemy, iż ze względu na politykę ochrony znaków towarowych marki Levi’s około 10% asortymentu posiada “pustą wszywkę” (w kolorze czerwonym, bez logo marki, wyłącznie z międzynarodowym symbolem zarejestrowanego znaku towarowego). “Pusta wszywka” jest zarejestrowanym znakiem towarowym marki Levi’s i opatrzone nią modele są pełnowartościowymi, oryginalnymi produktami. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.- Okrągły, usztywniony nosek.- Mocno usztywniony zapiętek.- Żłobiona podeszwa.- Model na platformie.- Komfortowe wnętrze.- Sznurowany model.- Wysokość platformy: 5 cm.- Długość wkładki wynosi: 23,5 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 37.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep