Merrell buty Agility Peak 4 męskie kolor czarny

Sprawdź produkt: Merrell buty Agility Peak 4 męskie kolor czarny – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBM2AK_99X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Merrell buty Agility Peak 4 męskie kolor czarny:

– Produkt zawiera materiały z włókien pochodzących z recyklingu.- Tekstylna cholewka zapewnia wysoką wytrzymałość i odpowiednią cyrkulację powietrza.- Wzmacniające panele wykonane z TPU umiejscowione na cholewce zapewniają dodatkowe wsparcie i stabilizację.- Wyściółka wykonana z lekkiego, siateczkowego materiału, który poprawia właściwości wentylacyjne.- Wyprofilowana wkładka wewnętrzna, wykonana z PU, wspiera łuk stopy.- Wbudowana pomiędzy podeszwą środkową, a podeszwą zewnętrzną płytka Rock Plate, dodatkowo usztywnia i poprawia komfort podczas aktywności na nierównym terenie.- Podeszwa środkowa wykonana z lekkiej, amortyzującej pianki FloatPro Foam™, która amortyzuje i zapewnia długotrwały komfort.- Specjalnie wyżłobiona podeszwa środkowa FLEXconnect®, o właściwości dwukierunkowego zginania, zwiększa stabilizację i przyczepność do podłoża.- Mocno wyżłobiona podeszwa zewnętrzna Vibram® MegaGrip® wykonana jest ze specjalnej, wysokowydajnej i wytrzymałej mieszanki gumowej, dzięki czemu zapewnia wysoką przyczepność zarówno na suchym, jak i mokrym terenie. Dodatkowo podeszwa gwarantuje optymalną równowagę pomiędzy stabilnością, a elastycznością, co sprawia, że dobrze dostosowuje się do podłoża.- Długość wkładki wynosi: 26,5 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 42.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep