Native – Tenisówki Jefferson

Sprawdź produkt: Native – Tenisówki Jefferson – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: PP82-OBM622_55X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Native – Tenisówki Jefferson:

– Buty wykonane z antybakteryjnej pianki EVA, która nie odparza, nie absorbuje zapachów i zapewnia odpowiednią amortyzację.- Do wytwarzania butów nie używa się żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego.- Model łatwy w czyszczeniu i pielęgnacji.- Model nadaje się do używania w wodzie.- Ultralekki model.- Lekko usztywniony nosek.- Lekko usztywniony kołnierz cholewki.- Lekko usztywniony zapiętek.- Gumowa podeszwa.- Żłobiona podeszwa.- Antypoślizgowa podeszwa.- Długość wkładki wynosi: 27 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 42.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep