New Balance sneakersy U574SG2 kolor szary

Sprawdź produkt: New Balance sneakersy U574SG2 kolor szary – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBU02C_09X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu New Balance sneakersy U574SG2 kolor szary:

– Technologia ENCAP – technologia wytwarzania podeszwy środkowej, stanowiąca połączenie trwałego stabilnego brzegu wykonanego z poliuretanu i miękkiej amortyzującej warstwy EVA.- Model z oznaczeniem Green Leaf, którym wyróżnione zostały produkty New Balance wykonane w co najmniej 50% z materiałów przyjaznych środowisku – pochodzących z recyklingu lub organicznych. Dodatkowo produkt został wytworzony zgodnie z założeniami organu Leather Working Group, który wydaje garbarniom certyfikaty na drodze rygorystycznych audytów. Celem tych działań jest ograniczenie zużycia energii i wody potrzebnej do garbowania skóry, a także wyeliminowanie zanieczyszczenia ściekami.- Okrągły, miękki nosek.- Usztywniony zapiętek.- Sznurowany model.- Długość wkładki wynosi: 25,5 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 40,5.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep