On-running buty Cloud Hi kolor żółty

Sprawdź produkt: On-running buty Cloud Hi kolor żółty – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBD2SC_80X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu On-running buty Cloud Hi kolor żółty:

– Podwyższona cholewka pomaga usztywnić nogę w kostce, co chroni przed niekontrolowanymi ruchami podczas poruszania się po nierównej nawierzchni.- Stabilizujący i utrzymujący piętę pod kontrolą zewnętrzny zapiętek z TPU.- Pętelka z tyłu ułatwia wsunięcie buta na stopę oraz pomaga w jego ściąganiu.- System szybkiego sznurowania ułatwia wkładanie i ściąganie butów.- Miękka wyściółka, wykonana z materiału tekstylnego, zapobiega podrażnieniom i zapewnia wysoki komfort noszenia.- W podeszwie środkowej wbudowana specjalna płytka Speedboard™ wykonana z tworzywa sztucznego. Jej indywidualnie zaprojektowana konstrukcja wspiera naturalny ruch stopy od momentu lądowania, przez fazę przetaczania, aż do zapewnienia dynamicznego wybicia. Płytka chroni również stopę przed niekorzystnymi ruchami skrętnymi oraz nadmiernym naprężaniem mięśni i ścięgien podczas aktywności, a także umożliwia większy zwrot energii w momencie odbicia.- Pianka Helion™, w połączeniu ze specjalnie skonstruowanymi elementami CloudTec®, minimalizuje wstrząsy i zapewnia stopie wysoki poziom amortyzacji na różnych nawierzchniach.- Innowacyjna, niezwykle sprężysta i responsywna pianka Helion™ zapewnia stopie wysoki poziom amortyzacji i zwrot energii w momencie odbicia. Dodatkowo jej odporność na zmiany temperatur sprawia, że zachowuje ona wszystkie swoje właściwości, bez względu na warunki pogodowe.- Podeszwa zewnętrzna wyposażona w technologię CloudTec® skonstruowaną z gumowych, niezwykle lekkich elementów. Jej głównym zadaniem jest pochłanianie siły powstającej w momencie uderzenia stopy o podłoże i zapewnienie tzw. miękkiego lądowania, amortyzując wstrząsy w momencie, gdy to najbardziej potrzebne. Dodatkowo, w chwili uderzenia, elementy konstrukcji wzajemnie się blokują, tworząc solidną podstawę dla mocnego odbicia.- Wysokość dropu: 8 mm.- Gramatura produktu: 350 g.- Długość wkładki wynosi: 23 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 37.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep