On-running buty do biegania Cloudmonster kolor granatowy

799.99 

Sprawdź produkt: On-running buty do biegania Cloudmonster kolor granatowy – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBM1LR_59X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu On-running buty do biegania Cloudmonster kolor granatowy:

– Cholewka wykonana z połączenia oddychającego materiału tekstylnego i syntetycznego.- Strategicznie rozmieszczone perforacje zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- W podeszwie środkowej wbudowana specjalna płytka Speedboard™ wykonana z tworzywa sztucznego. Jej indywidualnie zaprojektowana konstrukcja wspiera naturalny ruch stopy od momentu lądowania, przez fazę przetaczania, aż do zapewnienia dynamicznego wybicia. Płytka chroni również stopę przed niekorzystnymi ruchami skrętnymi oraz nadmiernym naprężaniem mięśni i ścięgien podczas aktywności, a także umożliwia większy zwrot energii w momencie odbicia.- Podeszwa zewnętrzna wyposażona w technologię CloudTec® skonstruowaną z gumowych, niezwykle lekkich elementów. Jej głównym zadaniem jest pochłanianie siły powstającej w momencie uderzenia stopy o podłoże i zapewnienie tzw. miękkiego lądowania, amortyzując wstrząsy w momencie, gdy to najbardziej potrzebne. Dodatkowo, w chwili uderzenia, elementy konstrukcji wzajemnie się blokują, tworząc solidną podstawę dla mocnego odbicia.- Wytrzymała, żłobiona podeszwa zewnętrzna zapewnia wysoką przyczepność do podłoża.- Gramatura produktu: 275 g.- Długość wkładki wynosi: 26 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 41.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep