Pepe Jeans sneakersy No22 kolor beżowy

Sprawdź produkt: Pepe Jeans sneakersy No22 kolor beżowy – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBD39G_80X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Pepe Jeans sneakersy No22 kolor beżowy:

– Model z linii Pepe Future, w skład której wchodzą wyroby powstające w zrównoważonym procesie produkcyjnym.- No.22 – buty pokryte przezroczystą folią z dwutlenku tytanu (TiO2), która w przypadku promieniowania UVA eliminuje do 80% NOx, który wchodzi w reakcję z powierzchnią buta.- Okrągły, lekko usztywniony nosek.- Mocno usztywniony zapiętek.- Gumowa podeszwa.- Model na platformie.- Wyjmowana, komfortowa wkładka.- Tekstylne wnętrze.- Sznurowany model.- Wysokość platformy: 3,5 cm.- Długość wkładki wynosi: 24 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 37.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep