Puma buty do biegania Softride Premier Slip-On 376660 kolor różowy

Sprawdź produkt: Puma buty do biegania Softride Premier Slip-On 376660 kolor różowy – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: PPYY-OBD1S3_34X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Puma buty do biegania Softride Premier Slip-On 376660 kolor różowy:

– Lekka, siateczkowa cholewka, wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu, utrzymuje odpowiedni poziom przewiewności i oddychalności.- Konstrukcja cholewki typu slip-on ułatwia zakładanie i zdejmowanie.- Wzmacniające panele wykonane z TPU umiejscowione na cholewce zapewniają dodatkowe wsparcie i stabilizację.- Miękka wkładka Softfoam+ dopasowuje się do kształtu stopy i zapewnia wygodę, nawet podczas długotrwałej aktywności.- Podeszwa środkowa Softride, wykonana z miękkiej pianki, doskonale amortyzuje stopę i zapewnia komfort.- Gumowa, żłobiona podeszwa zewnętrzna jest trwała i dba o dobrą przyczepność.- Długość wkładki wynosi: 23,5 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 37.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep