Puma buty treningowe PWRFrame kolor pomarańczowy

379.99 

Sprawdź produkt: Puma buty treningowe PWRFrame kolor pomarańczowy – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: PPYY-OBM135_28X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Puma buty treningowe PWRFrame kolor pomarańczowy:

– Technologia PWRFRAME, wzmocniona stabilizującymi elementami, zapewnia wsparcie przedniej części stopy podczas wzmożonej aktywności.- Tekstylna, bezszwowa cholewka zapewnia rozciągliwość w kluczowych strefach i wsparcie tam, gdzie jest to potrzebne.- Umieszczone na języku perforacje zwiększają cyrkulację powietrza.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- Miękka wyściółka, wykonana z materiału tekstylnego, zapobiega podrażnieniom i zapewnia wysoki komfort noszenia.- Lekka podeszwa środkowa ProFoam z pianki EVA, zapewnia efektywną amortyzację i wspomaga dynamiczny ruch.- Podeszwa PUMAGRIP ze specjalnej, bardzo wytrzymałej mieszanki gumy, zapewnia dobrą przyczepność na różnych nawierzchniach.- Długość wkładki wynosi: 26 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 41.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep