Reebok buty do biegania Energen Run 2 kolor biały

249.99 

Sprawdź produkt: Reebok buty do biegania Energen Run 2 kolor biały – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBM0JN_00X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Reebok buty do biegania Energen Run 2 kolor biały:

– Linia [REE]CYCLED to produkty wykonane w conajmniej 30% z materiałów z recyklingu. Do produkcji nie użyto żadnego nowego, nieprzetworzonego wcześniej poliestru.- Tekstylna, bezszwowa cholewka zapewnia rozciągliwość w kluczowych strefach i wsparcie tam, gdzie jest to potrzebne.- Zgrzewane elementy umiejscowione na cholewce dodatkowo usztywniają i stabilizują stopę.- Płaskie sznurowadła eliminują punkty nacisku na podbicie stopy, dzięki czemu zapewniają dobre dopasowanie oraz komfort noszenia.- Piankowa wkładka Comfort Footbed, z niezwykle niskim współczynnikiem kompresji, zapewnia wysoki poziom amortyzacji i długotrwały komfort.- Podeszwa środkowa FuelFoam utrzymuje odpowiedni balans stopy oraz zapewnia jej amortyzację.- Gumowa, żłobiona podeszwa zewnętrzna jest trwała i dba o dobrą przyczepność.- Zaokrąglony kształt podeszwy zewnętrznej zwiększa płynność i wydajność ruchu.- Wysokość dropu: 6 mm.- Gramatura produktu: 283 g.- Długość wkładki wynosi: 26,5 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 41.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep