Reebok buty do biegania Zig Dynamica 3 kolor biały

299.99 

Sprawdź produkt: Reebok buty do biegania Zig Dynamica 3 kolor biały – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBD10M_00X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Reebok buty do biegania Zig Dynamica 3 kolor biały:

– Linia [REE]CYCLED to produkty wykonane w conajmniej 30% z materiałów z recyklingu. Do produkcji nie użyto żadnego nowego, nieprzetworzonego wcześniej poliestru.- Tekstylna cholewka zapewnia wysoką wytrzymałość i odpowiednią cyrkulację powietrza.- Stabilizujący i utrzymujący piętę pod kontrolą zewnętrzny zapiętek z TPU.- Gumowany obszar na nosku buta dodatkowo chroni palce.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- Podeszwa środkowa ZigZag z responsywnym systemem amortyzacji, zwraca energię włożoną w ruch, co pozwala zwiększyć efektywność biegu.- Gumowa podeszwa zewnętrzna Zig Energy Web rozszerza się i kurczy pod wpływem ruchu stopy, dzięki czemu jest niezwykle responsywna.- Gramatura produktu: 307 g.- Długość wkładki wynosi: 24 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 37.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep