Reebok buty do biegania Zig Dynamica 3 kolor biały

Sprawdź produkt: Reebok buty do biegania Zig Dynamica 3 kolor biały – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBM0JU_00X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Reebok buty do biegania Zig Dynamica 3 kolor biały:

– Tekstylna, bezszwowa cholewka zapewnia rozciągliwość w kluczowych strefach i wsparcie tam, gdzie jest to potrzebne.- Gumowany obszar na nosku buta dodatkowo chroni palce.- Piankowa wyściółka wokół kołnierza cholewki i w obszarze języka zapewnia dopasowanie w kostce, jej stabilizację i wysoki komfort noszenia.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- Podeszwa środkowa ZigZag z responsywnym systemem amortyzacji, zwraca energię włożoną w ruch, co pozwala zwiększyć efektywność biegu.- Gumowa podeszwa zewnętrzna Zig Energy Web rozszerza się i kurczy pod wpływem ruchu stopy, dzięki czemu jest niezwykle responsywna.- Gramatura produktu: 360 g.- Długość wkładki wynosi: 27 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 41.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep