Reebok buty treningowe Flexagon Energy Train 3 kolor czarny

199.99 

Sprawdź produkt: Reebok buty treningowe Flexagon Energy Train 3 kolor czarny – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBM0JM_99X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Reebok buty treningowe Flexagon Energy Train 3 kolor czarny:

– Linia [REE]CYCLED to produkty wykonane w conajmniej 30% z materiałów z recyklingu. Do produkcji nie użyto żadnego nowego, nieprzetworzonego wcześniej poliestru.- Lekka, siateczkowa cholewka, wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu, utrzymuje odpowiedni poziom przewiewności i oddychalności.- Wzmacniające panele wykonane z TPU umiejscowione na cholewce zapewniają dodatkowe wsparcie i stabilizację.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- Piankowa wkładka Comfort Footbed, z niezwykle niskim współczynnikiem kompresji, zapewnia wysoki poziom amortyzacji i długotrwały komfort.- Podeszwa środkowa FuelFoam utrzymuje odpowiedni balans stopy oraz zapewnia jej amortyzację.- Wytrzymała, żłobiona podeszwa zewnętrzna zapewnia wysoką przyczepność do podłoża.- Specjalnie żłobione rowki FLEX GROOVES w przedniej części podeszwy zewnętrznej, zapewniają maksymalną elastyczność i swobodę ruchu.- Długość wkładki wynosi: 27 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 41.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep