Reebok buty treningowe HIIT TR 3 kolor czarny

379.99 

Sprawdź produkt: Reebok buty treningowe HIIT TR 3 kolor czarny – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBD0JD_99X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Reebok buty treningowe HIIT TR 3 kolor czarny:

– Cholewka wykonana z oddychającej siateczki o różnych gęstościach i różnej rozciągliwości. Strategiczne rozmieszczenie gęstszej siateczki zapewnia wsparcie przy ruchach bocznych, natomiast rzadsza i bardziej elastyczna siateczka pozwala na optymalną mobilność w obszarach, które tego wymagają.- Płaskie sznurowadła eliminują punkty nacisku na podbicie stopy, dzięki czemu zapewniają dobre dopasowanie oraz komfort noszenia.- Tekstylne wnętrze jest komfortowe dla stopy i ułatwia utrzymanie obuwia w czystości.- Wbudowana amortyzacja z pianki Floatride Energy dba o sprężystość i dynamiczny ruch w trakcie aktywności.- Gumowa podeszwa zewnętrzna jest niezwykle wytrzymała i odporna na uszkodzenia.- Specjalnie żłobione rowki FLEX GROOVES w przedniej części podeszwy zewnętrznej, zapewniają maksymalną elastyczność i swobodę ruchu.- Długość wkładki wynosi: 23,5 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 37.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep