Reebok buty treningowe Nano X2 kolor biały

499.99 

Sprawdź produkt: Reebok buty treningowe Nano X2 kolor biały – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBD158_00X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Reebok buty treningowe Nano X2 kolor biały:

– Cholewka Flexweave® z materiału tekstylnego zapewnia trwałość, elastyczność i wsparcie w strategicznych miejscach.- Stabilizujący i utrzymujący piętę pod kontrolą zewnętrzny zapiętek z TPU.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- Wbudowana amortyzacja z pianki Floatride Energy dba o sprężystość i dynamiczny ruch w trakcie aktywności.- Gumowa podeszwa zewnętrzna jest niezwykle wytrzymała i odporna na uszkodzenia.- Strategiczne żłobienia w podeszwie zewnętrznej wykonane w technologii ROPEPRO zwiększają przyczepność do podłoża.- Długość wkładki wynosi: 24 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 37.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep