Reebok buty treningowe Nano X2 kolor czarny

Sprawdź produkt: Reebok buty treningowe Nano X2 kolor czarny – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBM0RM_99X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Reebok buty treningowe Nano X2 kolor czarny:

– Cholewka Flexweave® z materiału tekstylnego zapewnia trwałość, elastyczność i wsparcie w strategicznych miejscach.- Stabilizujący i utrzymujący piętę pod kontrolą zewnętrzny zapiętek z TPU.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- Tekstylne wnętrze jest komfortowe dla stopy i ułatwia utrzymanie obuwia w czystości.- Wbudowana amortyzacja z pianki Floatride Energy dba o sprężystość i dynamiczny ruch w trakcie aktywności.- Gumowa podeszwa zewnętrzna ROPEPRO+ ze specjalnie żłobionym bieżnikiem, ułatwia przyczepność na różnych nawierzchniach.- Długość wkładki wynosi: 26,5 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 41.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep