Rossignol buty do biegania Rsc Hero kolor czerwony

Sprawdź produkt: Rossignol buty do biegania Rsc Hero kolor czerwony – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: PPYY-OBM2JT_33X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Rossignol buty do biegania Rsc Hero kolor czerwony:

– Cholewka skonstruowana w technologii Wrapping Band zapewnia mocne podparcie stopy, gwarantując jednocześnie wysoką oddychalność, dzięki odpowiednio rozmieszczonym perforacjom.- Pokrycie cholewki termoplastycznym poliuretanowym filmem (TPU) zapewnia dużą wytrzymałość w strategicznych punktach, w których występują największe naprężenia i które są najbardziej narażone na uszkodzenia.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- Wkładka Sensor3 zmniejsza ucisk w newralgicznych miejscach, zapewnia optymalne dopasowanie do stopy i poprawia krążenie krwi.- Podeszwa środkowa wykonana z lekkiej, sprężystej pianki EVA stworzonej z tworzywa sztucznego, zapewnia optymalną amortyzację w trakcie aktywności.- Gumowa, żłobiona podeszwa zewnętrzna jest trwała i dba o dobrą przyczepność.- Wysokość dropu: 8 mm.- Długość wkładki wynosi: 26 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 42.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep