Roxy śniegowce kolor beżowy

399.99 

Sprawdź produkt: Roxy śniegowce kolor beżowy – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBD2D0_80X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Roxy śniegowce kolor beżowy:

– WarmFlight Technology zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury i ciepła.- Membrana DryFlight™ z wodoodpornością na poziomie 10K zapewnia skuteczną ochronę przed deszczem, wiatrem i mokrym śniegiem. Jednocześnie materiał zachowuje wysoki stopień oddychalności w różnych warunkach pogodowych.- Cholewka z powłoką Scotchgard ™ Protector 3M, która stanowi trwałe zabezpieczenie przed olejem i wodą.- Okrągły, usztywniony nosek.- Ocieplony model.- Gumowa podeszwa.- Sznurowany model.- Tekstylne wnętrze.- Wysokość platformy: 4 cm.- Długość wkładki wynosi: 24 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 37.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep