Saucony buty do biegania Axon 2 kolor czarny

Sprawdź produkt: Saucony buty do biegania Axon 2 kolor czarny – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBM1FE_99X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Saucony buty do biegania Axon 2 kolor czarny:

– Produkt zawiera materiały z włókien pochodzących z recyklingu.- Lekka, siateczkowa cholewka utrzymuje odpowiedni poziom przewiewności i oddychalności.- Zgrzewane elementy umiejscowione na cholewce dodatkowo usztywniają i stabilizują stopę.- Płaskie sznurowadła eliminują punkty nacisku na podbicie stopy, dzięki czemu zapewniają dobre dopasowanie oraz komfort noszenia.- Tekstylne wnętrze jest komfortowe dla stopy i ułatwia utrzymanie obuwia w czystości.- Miękka, komfortowa dla stopy wkładka wewnętrzna wykonana z pianki PWRRUN.- Pianka PWRRUN na całej długości podeszwy środkowej amortyzuje stopę, nawet podczas długotrwałej aktywności.- Wytrzymała podeszwa zewnętrzna o zaokrąglonym kształcie zwiększa płynność i wydajność ruchu.- Wysokość dropu: 4 mm.- Gramatura produktu: 272 g.- Długość wkładki wynosi: 26,5 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 42.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep