Skechers buty Crossbar męskie kolor granatowy

Sprawdź produkt: Skechers buty Crossbar męskie kolor granatowy – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBM1GB_59X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Skechers buty Crossbar męskie kolor granatowy:

– Konstrukcja Relaxed Fit® sprawia, że obuwie jest odpowiednio szerokie w obszarze palców i przedniej części stopy, co zwiększa komfort noszenia, nawet w czasie długotrwałej aktywności.- Membrana zawarta w cholewce sprawia, że model nie tylko chroni stopę przed wilgocią, ale także gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz buta.- W cholewce wykorzystano action leather, czyli skórę pokrytą specjalną powłoką poliuretanową, która chroni stopę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.- Wstawka wzmacniająca na nosku buta dodatkowo chroni palce.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- Miękka wyściółka, wykonana z materiału tekstylnego, zapobiega podrażnieniom i zapewnia wysoki komfort noszenia.- Wkładka wewnętrzna Air-Cooled Memory Foam® wykonana ze specjalnej pianki, która dostosowuje się do kształtu stopy i „zapamiętuje” go. Dodatkowo pomaga ona zachować mikroklimat wewnątrz buta, aby zapewnić optymalną cyrkulację powietrza, suchość i komfort noszenia.- Wytrzymała, żłobiona podeszwa zewnętrzna zapewnia wysoką przyczepność do podłoża.- Długość wkładki wynosi: 27 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 42.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep