Sorel – Śniegowce Pac 2

Sprawdź produkt: Sorel – Śniegowce Pac 2 – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9B8H-OBD010_80X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Sorel – Śniegowce Pac 2:

– Mankiet śnieżny Sherpa Pile™ , poprawia komfort górnej krawędzi i zabezpiecza przed przedostaniem się śniegu do środka.- Dodatkowa wkładka wewnętrzna wspomagająca izolację termiczną od podłoża.- Dół buta wykonany z wodoodpornej, mrozoodpornej gumy wulkanizowanej.- Wymienna wewnętrzna wkładka z filcu.- Mankiet ze sztucznego futra chroniący przed śniegiem.- Ochronna warstwa kauczuku wokół podeszwy.- Kontrastowe sznurowadła.- Ochrona przed zimnem do -32°C- Długość wkładki dla rozmiaru 37 wynosi 23cm.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep